אודות אריתמיקס

 

אריתמיקס מעמידה לרשות ארגונים מכל המגזרים פתרונות פיתוח מתקדמים לכל הפלטפורמות ולכל מטרה.
בין אם הארגון שלך זקוק לאפליקציית מובייל ייחודית, אתר שיעניק לו נוכחות דיגיטלית יוצאת דופן או מערכת ניהול חכמה – אנו הכתובת שלך.

עם צוות מוביל בתחומו ושימוש בסביבות פיתוח ואמצעים טכנולוגיים מהמובילים בעולם הדיגיטל כיום, מובטחת לך מצוינות בכל היבטי העבודה ולכל אורך הדרך.

 

תהליכי פיתוח שקופים ובתקשורת מתמדת

תהליך פיתוח איכותי הוא כזה שקשוב לצרכי הלקוח כבר מהנקודה הראשונית ביותר. אנו כאן כדי להבטיח שהפתרונות הטכנולוגיים שיעמדו לרשותך ישרתו אותך בצורה המדויקת ביותר. לכן, אנו מקפידים על תהליך אפיון מדויק וקשוב בו נלמד את החזון הארגוני שלך לעומק ונזהה את הצרכים הייחודיים שהפלטפורמה שלך דורשת. לכל אורך הדרך – מתהליך האפיון הראשוני של האתר ועד אחרונת האינטגרציות והבדיקה הסופית, אנו מציבים את החזון הזה בלב העשייה שלנו. הפיתוח נעשה על מערכת שקופה ונגישה שתאפשר לך להתחקות אחר ההתקדמות שלנו ולכוון את הפרויקט בהתאם לדרישות שלך במדויק.

נבחרת אנשי מקצוע שמחויבת להצלחה שלך

החזון שהוציא אותנו לדרך ששמה אריתמיקס היה להעניק לארגונים מכל התחומים פתרונות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ושישרתו אותם על הצד הטוב ביותר. לכן, אנו מקפידים על צוות מקצועי קטן, אך איכותי. צוות אריתמיקס מונה 11 אנשי מקצוע בעלי הכשרה מקיפה וניסיון רב שנים בכל קצות הקשת של עולמות הדיגיטל. לאורך כל שלבי הפיתוח, עומדים לרשותך אנשי UX/UI, מומחים בעולמות הפיתוח, אשפי עיצוב גרפי ואנשי תוכן בעלי מודעות עסקית מפותחת. כל אלו גם יחד פועלים למען מטרה אחת משותפת – לוודא שהפלטפורמה החדשה שלך תהיה ידידותית למשתמש, מעוצבת באופן ייחודי ועם כל התכונות הטכנולוגית הנדרשות לייעול מיטבי של הפעילות שלך.

image description
image description

פתרונות ייעודיים לסביבות מובייל

כיום יותר מאי פעם, הלקוחות שלך רוצים לנהל עמך תקשורת דו כיוונית וקרובה. אפליקציה ייעודית היא הדרך האופטימלית לממש את הדרישה הזו. בין אם העסק שלך מנהל מערך משלוחים, רוצה למסור עדכונים על מוצרים ושירותים חדשים באופן שוטף, מציע תכנים בסטרימינג או זקוק לכל פלטפורמה חכמה אחרת לניהול מערכת יחסים מול קהל הלקוחות – אנו כאן כדי לסייע לך לממש זאת בצורה המדויקת ביותר. אנו בונים אפליקציות היברידיות שיעבדו באופן חלק ויעיל על כל המכשירים ויעניקו ללקוחות שלך חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר. עם עיצוב ייחודי, תוכן קולע ופונקציונליות גבוהה ומדויקת לצרכיך – אנו מפתחים אפליקציות שפשוט כיף להשתמש בהן.

מעולם לא היה פשוט כל כך לייעל את הארגון שלך

לאורך השנים, ליווינו ארגונים גדולים בישראל אל עבר מצוינות טכנולוגית בכל ההיבטים. ממשרדים ממשלתיים ועד חברות ענק, המערכות הארגוניות שאנו מפתחים מאפשרות לייעל תהליכים, לחסוך בעלויות ולבנות חוויית שימוש נוחה ואיכותית מאי פעם במסדי נתונים ומערכות מתקדמות בארגונים. יחד, נזהה את כל נקודות הכאב שמאתגרות כיום את הפעילות בארגון ונבנה את הפתרונות שיאפשרו לך לא רק לעמוד בתחרות – אלא להוביל אותה.